Відділ Будівництва

(067) 410-94-10

(073) 410-94-10

tbs.ukrain1@gmail.com

Відділ Продаж

(067) 410-74-10

(073) 410-74-10

tbs.ukrain@gmail.com

м. Житомир 10001

вул. Київська, 79 оф. 1

Будівництво котеджів, котеджних комплексів і маєтків

 Послуги          Обсудить
13(1)

При будівництві котеджів ми використовуємо сучасні технології і методики. Ми будуємо абсолютно будь-які типи будівель і споруд. Комплексна методика передбачає виконання цілого ряду (комплексу) робіт і заходів на різних етапах будівництва.

Весь спектр таких робіт прийнято називати загальнобудівельні роботи. Вони включають в себе підготовчі та земляні роботи, розробку конструктиву будівлі, Ізоляційні та оздоблювальні роботи, а також благоустрій території.

Комплексний підхід забезпечує замовнику значну економію коштів у порівнянні з тими випадками, коли виконання всіх цих завдань покладено на різних виконавців, це також дозволяє тримати найвищий рівень комунікації на різних етапах робіт і своєчасний контроль якості.

Строительство коттеджей весь комплекс работ

Підготовчі роботи спрямовані на підготовку самого будівельного майданчика, забезпечення тимчасовими комунікаціями (вода, електропостачання) і під’їзними шляхами для вантажної техніки та будівельного транспорту.

На цьому етапі проводиться геодезична розмітка, зонування майданчика на сектори відповідно з планами будівництва, виконується розчищення території, монтується огорожа, зводяться тимчасові споруди (склади, побутівки та інші приміщення).

Земляні роботи безпосередньо впливають на стійкість і надійність всієї споруди, тому як включають в себе не тільки переміщення грунту, риття котлованів і траншей, а ще й ущільнення грунту.

c5804fbaa27838c834cff140b7d44834
lentochnii_fundament1

Конструктив будівлі і споруди – це роботи зі зведення фундаменту, стін будівлі і його покрівлі. Фундамент може бути виконаний з використанням різних технологій.

Це можуть бути готові залізобетонні блоки, заливка монолітної плити, заливка будівельного розчину в опалубку, кам’яно-кладочное будівництво, а також пристрій пальового фундаменту.

З’явилося питання?
Задайте його!

По завершенню фундаментних робіт, виконується зведення стін відповідно до плану споруди.

Стіни можуть бути виконані як з цегли, каменю, газобетону, залізобетонних конструкцій, так і з використанням технологій монтажу швидкомонтованих будівель і застосуванням готових металоконструкцій.

Kladka-gazobloka-3
uteplitel-izover-texnicheskie-xarakteristiki-cena-i-otzyvy3

Ізоляційні роботи у форматі загальнобудівельних робіт передбачають три напрямки-це Гідроізоляція, теплоізоляція і звукоізоляція.

Якісне проведення цих видів робіт дозволить захистити фундамент, стіни і покрівлю будівлі від проникнення вологи, підвищити енергозберігаючі характеристики будівлі (зберегти тепло взимку і комфортну температуру влітку), і позбавить будівлю від шумів із зовнішнього середовища.

Оздоблювальні роботи-це один з заключних етапів будь-якого будівництва. Вони включають монтаж міжкімнатних перегородок, штукатурку різних видів, Плиткові роботи, шпаклівку, установку віконних і дверних систем, настил підлогового покриття, монтаж і установка гіпсокартонних систем, кладку керамічних і штучних каменів, облицювання фасаду та ін.

 

Виконання оздоблювальних робіт вимагає високого рівня майстерності і професіоналізму.

2020-01-28 23_38_28-Выполнение отделочных работ_ 11 тыс изображений найдено в Яндекс.Картинках
pre-img-1024x640

Благоустрій території – це невід’ємна частина загальнобудівельних робіт, яка має на увазі очищення території від будівельного сміття, асфальтування прилеглих до будівлі доріг і майданчиків, укладання плитки на тротуари, монтаж бордюрів, розбивку і облаштування квітників, газонів, малих архітектурних форм та інші види робіт.

Мета даного комплексу робіт не тільки облагородити територію, а й привести її у відповідність з санітарно-гігієнічними нормами.

Відділ будівництва

Life      073-410-94-10

Київстар      067-410-94-10

Відділ продажів

Life      073-410-74-10

Київстар     067-410-74-10

 

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *