Відділ Будівництва

(067) 410-94-10

(073) 410-94-10

tbs.ukrain1@gmail.com

Відділ Продаж

(067) 410-74-10

(073) 410-74-10

tbs.ukrain@gmail.com

м. Житомир 10001

вул. Київська, 79 оф. 1

Комплексні ремонтно-оздоблювальні роботи

 Послуги          Обсудить

Один з видів діяльності нашої компанії-це проведення ремонтно-оздоблювальних робіт.

524_big

Ремонтно-оздоблювальні роботи це комплекс # будівельних і #ремонтних робіт #підключ і тоді номінальна вартість за кв.м буде значно дешевше, або окремо провести необхідний якісний ремонт, як в житловому приміщенні, так і у виробничому.
Звертаючись до нас, Ви отримуєте не тільки якісні послуги в області # дизайну, # будівництва, #проектування, а й економію коштів і ресурсів.
Наш багаторічний досвід дозволяє оптимізувати витрати таким чином, щоб вам було вигідно стати нашим постійним клієнтом

Ремонтно-оздоблювальні роботи

Ремонт – це прекрасна можливість без істотних реконструкцій видозмінити приміщення або будь-яку споруду. Класично розрізняють два основних фактори, які є причиною початку будь-якого ремонту. По-перше, це бажання внести деякі стилістичні зміни в дизайн.

Існує твердження про те, що ремонт необхідно проводити періодично, кожні 5-10 років. Такий підхід дасть можливість систематично вносити якісні зміни у ваше життя. Другий аргумент, який підштовхує вас до здійснення ремонту – це технічний аспект. Деякі частини конструкції, комунікації та інші елементи конструкції квартири або будинку можуть з часом втрачати свій функціонал. З кожною з цих проблем зможе ефективно впоратися ремонт.

electr

В чем заключается суть ремонта?

Насправді, цей процес більш комплексний, ніж здається з першого погляду. Створення індивідуального дизайну, закупівля будівельних матеріалів, вибір технології і потім оздоблювальні роботи. Саме за допомогою ремонтно-оздоблювальних робіт Ви зможете усунути всі вади, які є в приміщенні. Дотримуючись складеного дизайн-проекту, ви зможете досягти потрібного результату.

Для того чтобы ремонт был качественным, нужно...

В першу чергу слід вибрати якісного підрядника. Повірте, від цього вибору безпосередньо залежить успіх якісного завершення оздоблювальних робіт. До вибору потрібно підходити серйозно і відповідально. Сьогодні послуги оздоблювальних робіт надають багато різних компаній. На жаль, не всі вони можуть порадувати вас відповідним рівнем якості.

Щоб захистити себе від зайвих розтрат і заощадити кошти, рекомендуємо скористатися послугами нашої організації. Компанія “Термобудсервіс” пропонує вам якісне виконання ремонтних та оздоблювальних робіт.

Ми гарантуємо якісну обробку квартир, офісів, будинків, котеджів та інших приміщень. Для вас буде працювати злагоджена команда професіоналів.

Відділ будівництва

Life      073-410-94-10

Київстар      067-410-94-10

Відділ продажів

Life      073-410-74-10

Київстар     067-410-74-10

1_yxWTtJyktMn3TPO1NVOghw

Ми маємо достатньо досвіду і відповідну технічну базу для комплексного виконання оздоблювальних робіт приміщень під ключ.

В такому випадку вам не потрібно буде витрачати час, нерви і матеріальні ресурси на пошук вузькоспеціалізованих працівників.

Ми готові виконати весь фронт робіт будь-якої складності. Більш того, ми несемо повну відповідальність за кожен з етапів. Ви можете контролювати будь-який з них.

Оздоблювальні роботи і ціни

Кошторис на оздоблювальні роботи може варіюватися в залежності від фронту робіт і їх складності. Ви можете зв’язатися з нашими співробітниками для уточнення попередньої вартості. Ми навіть можемо безкоштовно провести інспекцію об’єкта для більш точного визначення вартості.

У сферу компетенції нашої компанії входять не тільки внутрішні оздоблювальні роботи. У нас ви також можете замовити якісне виконання зовнішніх і фасадних оздоблювальних робіт. Крім того, наші досвідчені дизайнери зможуть розробити для вас індивідуальний дизайн проект інтер’єру або екстер’єру.

ВИД ПОСЛУГ ЦІНА ЗА М2
Косметичний ремонт-вторинний ринок від 1500 грн.
Косметичний ремонт-вторинний ринок капітальний (комплексний) ремонт-вторинний ринок від 2500 грн.
Ремонт “під ключ”– – ремонт в новобудові від 2500 грн.
Елітний ремонт-ремонт в новобудові від 3500 грн.

Потрібна якісна обробка квартири, будинку, котеджу, офісу або інших приміщень?

Вибирайте компанію ``Термобудсервіс`` в якості підрядника, і ви гарантовано отримаєте:

  • Можливість повного контролю будь-якого з етапів.

  • Своєчасне виконання роботи і чітке дотримання термінів.

  • Команда професіоналів, які знають сові справу.

  • Сучасні технології та будівельний інструмент.

  • Можливість виконання оздоблювальних або будівельно-ремонтних робіт під ключ.

Сукупність таких переваг робить варіант співпраці з компанією “Термобудсервіс” найбільш привабливим. Ми маємо всі необхідні умови для якісного виконання робіт будь-якої складності. Ви можете розглянути фото ремонтних робіт і дизайнерських проектів в нашому портфоліо.

З’явилося питання?
Задайте його!!

Традиційна географія надання наших послуг-Київська, Житомирська, Вінницька, Тернопільська та Черкаська область. При необхідності ми зможемо направити бригади в будь-які регіони України.

 

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *