Відділ Будівництва

(067) 410-94-10

(073) 410-94-10

tbs.ukrain1@gmail.com

Відділ Продаж

(067) 410-74-10

(073) 410-74-10

tbs.ukrain@gmail.com

м. Житомир 10001

вул. Київська, 79 оф. 1

Термобудсервіс-якісна продукція для будівництва будинків і ремонту приміщень

13(1)

Працюємо професійно

Підтримуємо завжди, безумовно, хорошу якість продукції.
Маємо “запас міцності” професійної освіти та практичного досвіду.

Професіоналізм для нас – не порожній звук. Це наше кредо. Ми ” тримаємо руку на пульсі» нових трендів у світовій архітектурі, вивчаємо нові технології в будівництві

Принципи роботи

Постійне прагнення до інновацій і впровадження новітніх технологій в будівництві є відмінною характеристикою компанії.

Підходимо до замовника індивідуально і з повагою

Ми прекрасно розуміємо-кожен проект і кожен замовник-унікальні.
Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте максимально раціональне рішення саме Вашого завдання. Рішення, яке буде враховувати ваші фінансові можливості та побажання, а також потенціал, закладений в об’єкті або ділянці.
Економічно обґрунтована проектно-кошторисна документація та максимальна ефективність вкладених коштів.
Конструктивна взаємодія в нештатних ситуаціях. Будівництво – це складний процес, в якому бере участь маса людей, організацій, його регламентує цілий ряд нормативних актів. Ми не раз проходили цей шлях від початку до кінця, тому знаємо «підводні камені» і «попутні течії».
У Вас є ідея в галузі будівництва – ми забезпечимо їй максимально швидку і ефективну реалізацію. Завдяки накопиченому досвіду, ми можемо заощадити Ваш час і кошти на кожному етапі нашої співпраці.

Як будуємо?!

Ми будуємо з тих матеріалів і за тією технологією, яку вибирає клієнт. Хоча в пріоритеті-монолітне будівництво за технологіями ТЕРМОДОМ, КОМБЛОК і Велокс.

Володіємо технологіями роботи з такими будівельними конструкціями, виробами і матеріалами, як комблок, термоблок, будь-яка Цегла (силікатна, керамічна, гіперпрессованний), газосилікатний блок і піноблок, поротерм і кератерм.

Ми любимо складні завдання. Наприклад, сміливі експерименти з дизайном інтер’єрів та екстер’єрів будівель, з архітектурними формами. Тим більше що досвід ремонтно-оздоблювальних робіт, увага до дрібниць, знання ринку і цін дозволяють без помилок розпланувати роботу поетапно, з урахуванням тисячі нюансів.

У нас є» погана ” звичка доводити роботу до кінця навіть тоді, коли в процесі спливає проблема, вирішення якої занадто трудовитратно або фінансово невигідно (якщо не переглядати Кошторис). Ми не відступаємо навіть тоді, коли насилу вдається вийти «в нуль». Репутація і професіоналізм для нас – не порожній звук.

Як ми працюємо в Термобудсервіс?

Що пропонуємо: комблок (патент на винахід №97412 «Блок комбінованої незнімної опалубки» від 10.02.2012 р.). Є сертифікат відповідності.

Куди поставляємо: в будь-який регіон.

Будинки з комблока вже побудовані в Донецькій, Дніпровській, Сумській, Полтавській та Харківській областях.

Де побудований перший будинок з комблока: місто Дніпродзержинськ (Дніпропетровська область).

Виробничі потужності: місяць однозмінної роботи дозволяє забезпечити матеріалами будівництво 3-4 котеджів середньої площі

8

Чому пропонуємо саме комблок?

Ідея створення блоку, що складається з пенопластовой і гіпсової панелей, з’єднаних між собою пластиковими перемичками, народилася в 2005-2006 рр.

Будівельна конструкція створювалася як альтернатива термоблоку, так як пінопласт шкідливий для здоров’я.

«Ми не бажаємо, щоб кожен, хто мріє про теплий, міцний і недорогий будинок, фактично жив у пінополістирольному мішку»

Плани на майбутнє

По-перше, хочемо побудувати пасивний будинок і / або енергозберігаючий будинок, так як саме для таких проектів ідеальний комблок. Це амбітні проекти, які продемонструють всі плюси нашого блоку опалубки.

По-друге, хочемо додати в свій портфель побудовані будинки в сучасних архітектурних стилях з нестандартними рішеннями.

По-третє, збираємося відкрити власний відділ проектування.

По-четверте, у нас багато виробничих планів. Ми регулярно інвестуємо у виробництво власних будівельних матеріалів. Тільки за останні кілька років налагодили випуск пазогребневих плит і пластикової регульованої перемички для блоків незнімної опалубки з діапазоном зміни товщини бетонного ядра від 100 до 450 мм, розробили склад і технологію формування гіпсових і гіпсобетонних виробів методом вібропресування, запустили процес конструювання і проектування вібропресу під власну продукцію.

Залишилися питання?

Задайте їх нам в будь-якій зручній Вам формі,

Контакти
Надіслати повідомлення, задати питання

  Відділ продаж:067 410 9 410, 067 410 7 410 Відділ будівництва:(067) 410-94-10 (073) 410-94-10 м. Житомир 10001 вул. Київська, 79 оф. 1 Працюємо з 08:00 до 20: 00, без вихідних tbs.ukrain1@gmail.com

  Відділ будівництва

  Life      073-410-94-10

  Київстар     067-410-94-10

  Відділ продажів

  Life      073-410-74-10

  Київстар     067-410-74-10