Відділ Будівництва

(067) 410-94-10

(073) 410-94-10

tbs.ukrain1@gmail.com

Відділ Продаж

(067) 410-74-10

(073) 410-74-10

tbs.ukrain@gmail.com

м. Житомир 10001

вул. Київська, 79 оф. 1

Реконструкція будівель, житлових і не житлових, будинків, виробничих приміщень

 Послуги          Обсудить
jiloy-dom_arhitektura_2-f_637

Реконструкція будівель розглядається нами, як комплексний процес, спрямований на зниження морального і фізичного зносу житлового і нежитлового фондів, підвищення і відновлення надійності будівель, вирішення містобудівних завдань з урахуванням зниження енерго – і ресурсовитрат, підвищення щільності забудови і комфортності проживання.

Нами узагальнено та успішно застосовано вітчизняний та зарубіжний досвід реконструкції будівель. Основний зміст робіт базується на використанні сучасних технологій, засобів механізації, матеріалів і конструктивних рішень, що забезпечують продовження життєвого циклу будівлі різних періодів споруди.

Наші фахівці застосовують вже перевірені індустріальні методи реконструкції зі зміною обсягу будівель, надбудовою і розширенням корпусів, прибудовою і вбудовуванням, перетворенням перших поверхів і прибудов під приміщення інфраструктури та ін.

Особливу увагу ми приділяємо технологіям виробництва реконструктивних робіт без відселення мешканців. Шляхом математичного моделювання ми оцінюємо параметри безперервних потокових процесів монтажу об’ємних блоків за умови випадкових впливів. Нашими інженерами оптимізовані характеристики технологічних процесів при надбудові будівель з монолітних і збірно-монолітних конструкцій. Ми використовуємо технології механізованого розбирання будівель, пересування, вертикального підйому, виключення кренів і деформацій будіве

full_Depositphotos_11309997_original_2

З’явилося питання?
Задайте його!

Реконструкція будівель-комплексний підхід.

Значне місце в нашій роботі займає комплексна реконструкції міської забудови, коли поряд з роботами по відновленню житлового фонду мають місце знесення будівель і нове будівництво, раціональне використання підземного простору та інші прийоми

 

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *