Відділ Будівництва

(067) 410-94-10

(073) 410-94-10

tbs.ukrain1@gmail.com

Відділ Продаж

(067) 410-74-10

(073) 410-74-10

tbs.ukrain@gmail.com

м. Житомир 10001

вул. Київська, 79 оф. 1

Будівництво та реконструкція із застосуванням матеріалу Neopor

 Блог          Обсудить

Будівництво та реконструкція із застосуванням матеріалу Neopor

Мала фракція, кругла форма, чорний колір – одна основа, різноманітне застосування

Neopor ® – це маленькі чорні кульки з полістиролу, що містять спінюючий агент, під дією якого вони розширюються. Компанія BASF виробляє цей унікальний матеріал, який виробники теплоізолюючих матеріалів використовують для виробництва утеплювачів, що застосовуються в самих різних областях.

Чорні кульки в процесі подальшої переробки піддаються спінюванню на стандартному обладнанні для виробництва виробів на базі EPS, в результаті виходять піноблоки сріблясто-сірого кольору і формовані вироби, теплоізолюючі властивості яких до 20 відсотків краще в порівнянні з традиційними матеріалами на основі EPS. Потім з блоків нарізають плити різної товщини.

Утеплювачі з Neopor володіють поліпшеними теплоізоляційними властивостями, при цьому забезпечується економія сировини до 50 відсотків в порівнянні зі звичайним матеріалом EPS. Тому можна говорити про внесок у захист навколишнього середовища та економії коштів. Екологічно безпечні утеплювачі з Neopor в складі кульок містять повітря. За рахунок цього теплопровідність матеріалу гарантована протягом усього терміну служби будови.

Теплоізоляційні матеріали на базі Neopor тим самим відповідають потребам сучасного та екологічно безпечного стилю життя. Ми називаємо це « “Innovation in Insulation”.

Будівництво та реконструкція із застосуванням матеріалу Neopor

Універсальне застосування

Будівельні конструкції, де є жорсткі вимоги до товщини утеплювача, наприклад, при реконструкції старих будівель, плити утеплювача, що мають в порівнянні з традиційними EPS меншу товщину при однаковій ефективності виявляться більш кращими. Результат: вище економія при енергоспоживанні.

Будівництво та реконструкція із застосуванням матеріалу Neopor

Якість

Плити утеплювача з Neopor стійкі до старіння і не гниють, зберігають форму і розміри. Вони забезпечують взаємопроникнення газів, мають яскраво виражені водовідштовхувальні властивості і характеризуються низьким водопоглинанням.

Будівництво та реконструкція із застосуванням матеріалу Neopor

Пожежобезпечність

Утеплювачі з Neopor виробляються відповідно до вимог європейського стандарту EN 13163, за ступенем пожежної безпеки вони відносяться до категорії єврокласу E відповідно до EN 13501-1 і B1 по DIN 4102. Neopor P не відрізняється вогнестійкістю.

Будівництво та реконструкція із застосуванням матеріалу Neopor

Зручність застосування

Плити утеплювача з Neopor швидко встановлюються незалежно від погодних умов. Вони легко ріжуться і шліфуються, не сліплять очі при яскравому сонячному світлі. При їх установці не утворюється пил, вони не дратують шкіру.

Будівництво та реконструкція із застосуванням матеріалу Neopor

Звукоізоляція

Еластифіковані плити утеплювача з Neopor крім економії енергоспоживання сприяють поліпшенню звукоізоляції в будівлі.

Будівництво та реконструкція із застосуванням матеріалу Neopor

Довговічність

Стійкість до старіння і гниття перетворює матеріали з Neopor в довговічні і надійні утеплювачі.

Якісні вироби BASF – більше 50 років лідируючі позиції у виробництві матеріалів для теплоізоляції

Styropor ® – ця назва асоціюється з історією успіху. Розроблений компанією BASF 50 років тому спінений полістирол, скорочено EPS, став класичним матеріалом для теплоізоляції. Під маркою Styropor EPS в даний час застосовується у всьому світі як ефективний теплоізолюючий матеріал і надійний засіб упаковки.

Neopor ® є вдосконаленим утеплювачем на базі класичного Styropor. Новий матеріал для сучасних утеплювачів піддається спінюванню так само, як Styropor, і подальшого формування у вигляді плит і блоків.

Істотна відмінність-сріблясто-сірий колір-видно неозброєним оком: до складу Neopor входить графіт. Він поглинає і відображає теплове випромінювання і збільшує ефективність теплоізолюючих властивостей EPS майже на 20 відсотків.

Вироби на базі Neopor від компанії BASF-це економічно виправдані вкладення в майбутнє, спрямовані на збереження вартості нерухомості на максимально довгий термін.

Neopor ® – теплоізолюючі матеріали підвищеної ефективності – при однаковій товщині плити ефективність на 20 відсотків вище

Завдяки особливим властивостям вироби плити утеплювача з цього матеріалу до 20 відсотків більш ефективні, ніж звичайні EPS. Подібний результат досягається за рахунок дрібних частинок графіту в складі матеріалу Neopor ® , які поглинають або відображають тепло.

Зазначену особливість забудовники і проектувальники можуть використовувати на власне благо. Застосування плит утеплювача на базі Neopor забезпечить значно вищу ефективність і сприятиме подальшому зменшенню споживання енергії.

Утеплювачі з Neopor більш ефективні в порівнянні з традиційним EPS.

Крім того, вони мають і інші переваги:

  • Водовідштовхувальні властивості
  • Можливість взаємопроникнення газів
  • Збереження форми і розмірів
  • Екологічна безпека завдяки високому ступеню екоефективності
  • Матеріали стійкі до старіння, не гниють
  • Спрощене застосування за рахунок зменшення ваги
  • Швидка установка без пилу
  • Варіант виконання з урахуванням погодних факторів
  • Не викликає подразнення шкіри

З’явилося питання?
Задайте його!

Теплоізоляція-це якість життя. Застосування матеріалу Neopor ® забезпечить максимальну ефективність утеплення

Відмінна ефективність утеплювачів з матеріалу Neopor ® – це істотні переваги в практичному будівництві для архітекторів, інженерів, будівельників і забудовників. Поглинання або відбиття інфрачервоного випромінювання матеріалом Neopor істотно скорочує теплопровідність будівлі. Матеріал в меншій мірі, ніж звичайні плити теплоізоляції, пропускає тепло.

Застосування Неопор найбільш вигідно там, де при малій абсолютній щільності утеплювача потрібно домогтися максимальної ефективності утеплення. На малюнку показано, що утеплювачі з Neopor з абсолютною щільністю 15 кг/м3 забезпечується, наприклад, теплопровідність ≤ 0,032 Вт/(м·K). Для звичайного EPS порівнянної абсолютної щільності параметр теплопровідності становить ≥ 0,037 Вт / (м·K).

Будівництво та реконструкція із застосуванням матеріалу Neopor

Технічні характеристики матеріалу Neopor

Звернути увагу:
Зазначені в таблиці технічні та фізичні характеристики – це орієнтовні величини для утеплювачів на базі матеріалу Neopor ® . Значення і характеристики можуть відрізнятися в залежності від способу обробки. Neopor P не відрізняється вогнестійкістю.

Утеплювачі на базі матеріалу Neopor ® – екологічні та ефективні-зниження використання сировини на 50 % зберігає цінні ресурси

У порівнянні з традиційним матеріалом EPS при виробництві плит утеплювача з матеріалу Neopor ® потрібно на 50 відсотків менше сировини. Тому Неопор характеризується підтвердженою підвищеною ефективністю при зменшенні впливу на навколишнє середовище, в рамках аналізу екоефективності матеріал має найкращі показники.

Будівництво та реконструкція із застосуванням матеріалу Neopor

Аналіз екологічної ефективності комплексної системи теплоізоляції на прикладі енергоефективної будівлі в кварталі Брункфіртель міста Людвігсхафен в 2000 р., підтверджений інститутом екології Фрайбурга і TÜV.

Підвищення ефективності на тлі зниження витрат

Аналіз екоефективності розглядає вироби і технології як з економічної, так і з екологічної точки зору. Результат подібної оцінки на прикладі комплексної системи теплоізоляції (фасадна система) з урахуванням коефіцієнта теплопередачі 0,29 Вт/(м2·K) представлений на зображенні. Величезна перевага теплоізоляційних плит з матеріалу Neopor полягає в тому, що потреба в сировині знижується до 50 відсотків, за рахунок цього є можливість економії коштів і ресурсів, що, в свою чергу, також зменшує вплив на навколишнє середовище. Утеплювачі з Neopor в порівнянні з альтернативними продуктами мають економічні переваги з урахуванням зменшення впливу на навколишнє середовище, їх застосування дозволяє підвищити екоефективність і забезпечити сучасний рівень теплоізоляції.

Пасивний будинок-активний внесок матеріалу Neopor ® в справу охорони навколишнього середовища

Пасивный дом –лише два десятиліття тому дана концепція почала переможну ходу. Її історія починалася з дисертації, написаної двома прозорливими людьми Бо Андерсеном і Вольфгангом Файстом. Їх відповідь на зростання енерговитрат:»будинок без опалення”. Тоді це здавалося фантастикою, сьогодні конструкція пасивного будинку знаходить все більше прихильників. Новітній проект закону Європейського парламенту від січня 2008 р.наказує в майбутньому зробити стандарти пасивного будинку законодавчою нормою енергоспоживання для всіх новобудов.

Будинок без опалення

Пасивний будинок обходиться без звичайних способів опалення та кондиціонування повітря. Але взимку в ньому затишно і тепло, а влітку – комфортно і прохолодно. При цьому фіксуються вкрай низькі витрати на енергоспоживання, адже пасивний будинок має тепловий баланс лише в 15 кВтг/(м2·a) для опалення. Це відповідає теплоті згоряння 1,5 літра рідкого палива на квадратний метр площі в рік.

Коефіцієнти теплопередачі пасивного будинку

Для всіх конструктивних елементів оболонки пасивного будинку визначені максимально допустимі коефіцієнти теплопередачі. Так, всі напівпрозорі елементи будівлі повинні мати коефіцієнт теплопередачі не більше 0,15 Вт/(м2·K). Типовою для пасивного будинку є особливо якісно теплоізольована оболонка будівлі.

Пасивний будинок виправдовує себе

Інвестиції в будівлю мають на меті поєднання економічності та захисту клімату. Саме ці фактори знаходяться на першому місці для пасивного будинку. Збільшення витрат на будівництво в порівнянні зі звичайними будівлями, які зводяться відповідно до чинного енергостандартом Німеччини (EnEV), згідно з ретельними підрахунками становить близько 6 – 8 відсотків від загальних витрат на будівництво будівлі. А потенціал щорічної економії становить близько 60-80 відсотків енергоспоживання, тому слід виходити з періоду амортизації будівлі менше 15 років (в залежності від зміни цін на енергоносії). Швидше за все виправдовують себе витрати на утеплення.

Будівництво та реконструкція із застосуванням матеріалу Neopor

Увага
Зміст даної брошури засноване на наших знаннях і досвіді на сьогоднішній момент часу. Користувач, який застосовує дані матеріали, може самостійно виконати випробування і провести перевірку матеріалу, ми не можемо виключити їх необхідність зазначених випробувань внаслідок безлічі обставин, що впливають на процес переробки і застосування матеріалу. Наведені в брошурі відомості не можуть розглядатися як гарантія певних властивостей або придатності виробу для конкретних умов його застосування. Вміщені тут описи, графічні зображення, фотографії, дані, обставини, вагові характеристики та ін.можуть бути змінені без повідомлення. Вони не можуть розглядатися як контрактно узгоджені властивості виробу. Одержувач нашого виробу покликаний під власну відповідальність дотримуватися прав власників патентів і суміжних прав, а також чинних норм і правил. (Квітень 2012 )

 

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *