Відділ Будівництва

(067) 410-94-10

(073) 410-94-10

tbs.ukrain1@gmail.com

Відділ Продаж

(067) 410-74-10

(073) 410-74-10

tbs.ukrain@gmail.com

м. Житомир 10001

вул. Київська, 79 оф. 1

Комблок-нова технологія термодом №1

 Блог          Обсудить

Комблок-нова технологія термодом №1

Інноваційний блок комбінованої незнімної опалубки КОМБЛОК для будівництва енергоефективних будівель.

З року в рік у сфері будівництва відбуваються події, пов’язані з відкриттям будь-яких нових технологій. Це може стосуватися і побудови будинку, і виробництва специфічних матеріалів, а також зручного обладнання, що допомагає будівельникам більш якісно виконувати свої роботи. Звичайно, не всі нововведення несуть під собою ту раціональність, практичність і безпеку, які ми від них очікуємо.

Комблок-нова технологія термодом №1

Але сьогодні хотілося б звернути Вашу увагу на новий перспективний і вже запатентований будівельний матеріал, який не без гордості ми хочемо представити на суд споживача. Комблок-вдосконалений розбірний термоблок, призначений для зведення стін будинків і будівель за технологією «термодом». Ряд особливостей, що відрізняють цей новий матеріал від звичайного розбірного і литого термоблока, роблять його для багатьох споживачів не просто альтернативою, а навіть бажаним варіантом.

Чому ж все-таки, маючи буквально подібні технічні характеристики зі звичайними термоблоками, комблок з’явився в нашому будівельному житті? Насправді, все дуже просто. Помінявши лише один матеріал в конструкції блоку, ми змогли вирішити ряд супутніх питань і проблем. Комблок складається з пінопластової пенелі зовнішнього утеплення, литої гіпсової панелі і семи пластикових перемичок. А створити таку нову конструкцію блоку нас наштовхнули саме клієнти. Деякі замовники вельми негативно сприймали той факт, що у внутрішній частині будівлі використовується пінопласт. Ми ж прибрали його з внутрішньої частини комблока і замінили вологостійкої гіпсової панеллю. Це додало багато позитивних моментів. Але про це нижче.

Новий будівельний матеріал Комблок-нові можливості

Новий будівельний матеріал Комблок-це нові можливості побудувати теплий і надійний будинок з повною впевненістю в тому, що жити в ньому буде затишно і безпечно. А таку впевненість забезпечують якісні характеристики матеріалу, що перетікають в його переваги:

Комблок-нова технологія термодом №1

Звучить, звичайно, все красиво. Але, давайте все-таки зупинимося детальніше на кожному з переваг Комблока.

Отже, екологічність! Безліч суперечок і неоднозначних думок ходять навколо пінопласту. Одні відзначають, що пінопласт є дуже шкідливим матеріалом, який за допомогою негативних виділень (стиролу) повільно, але впевнено може викликати токсикоз людського організму. Інші кажуть, що це все слова, які не несуть під собою фактичної основи. У будь-якому випадку, застосовуючи в Комблоке у внутрішній частині стіни природний матеріал гіпс, ми відразу уникаємо подібних дискусій.

Пожежна безпека! Важливий елемент будь-якої споруди, будь то житлове, промислове або господарське приміщення. Адже від ступеня пожежної безпеки будівель залежить не тільки матеріальне збереження, а й людські життя. Пінопласт при загорянні виділяє велику кількість небезпечного газу. Це і вплинуло на те, що в будівельних правилах прописали – стіни з термоблока повинні бути захищені мінімум трьохсантиметрової штукатуркою по металевій сітці. Комблок, як ви вже зрозуміли, таке питання не розглядає, так як він не має пінопласту на внутрішній частині стіни.

Відмінні теплотехнічні характеристики матеріалу визначені тим, що пінопласт винесений на зовнішню (фасадну) частину будівлі. З точки зору теплотехніки це вважається правильним підходом. І в даному випадку такі показники як точка роси, теплоємність і теплоинерционность стін оптимальні для будівлі, що і визначає гідний рівень комфорту всередині житлового будинку, громадської споруди або промпомещений.

Порівняння тепловтрат, точки роси, зон можливої конденсації вологи

Опір теплопередачі: 2.79(м2 * С• / Вт
В огороджувальної конструкції перезволоження неможливо. Конденсату немає.
Втрати тепла за опалювальний сезон: 33.08 кВт * год

Комблок-нова технологія термодом №1[/col_2]

ТЕРМОБЛОК

Опір теплопередачі: 2.73(м2 * С• / Вт
При вологості в приміщенні 35% (стандартна в опалювальний період)
Конденсат = 5.58 гр / м2 / год
При вологості в приміщенні 45% (рекомендована лікарями)
Конденсат = 26.68 гр / м2 / год
Втрати тепла за опалювальний сезон: 33.85 кВт * год

Комблок-нова технологія термодом №1

[/row]

Чорний графік показує падіння / збільшення температури всередині огороджувальної конструкції. Починаючи з 20 градусів Цельсія і закінчуючи -20 град.
Синій графік-температура точки роси. Якщо графік точки роси стикається з графіком температури, ці зони називаються зонами можливої конденсації (позначені блакитним). Якщо у всіх точках графіка температура точки роси нижче температури матеріалу, то конденсату не буде.

 

Також в плані переваги ми виділили той факт, що Комблок виключає додаткові вимоги по інженерних мереж – електриці, вентиляції, опалення. Для прикладу, до будівель побудованим зі звичайного термоблока, пред’являються ряд вимог по електриці. Слід всі дроти ізолювати в гофре, необхідно ставити дорогі, якісні пакетники і УЗО, якісні, негорючі розвідні коробки і підрозетники. А вентиляція?! Окрема архіважлива тема в термодомах, вона повинна забезпечувати не тільки повітрообмін але і висновок можливого конденсату з під пінопласту, а це багато тепла в трубу. І навіщо тоді будувати термос якщо його потім охолоджувати вентиляцією? І це все, через наявність пінопласту всередині будівлі. Комблок виключає пінопласт, а значить і додаткові вимоги.

Економія коштів. Це такі ваблять слова. Але в будівництві потрібно до них ставитися обережно. Адже якщо ви хочете побудувати надійний і безпечний будинок або будівлю для виробництва, не варто економити не обдумавши. Але Комблок вирішує питання економії спочатку! Гіпсова внутрішня панель дає можливість наносити на неї відразу шпаклівку без попередніх штукатурних або гіпсокартонних робіт. Це економія, якою не скористається хіба що нерозуміючий в будівельній справі.

Але найбільше економія проявляється при використанні блоку незнімної опалубки для внутрішніх несучих стін. Справа в тому, в конструкцію блоку входить дві литі гіпсові панелі товщиною 30мм. і в цьому випадку ви зможете заощадити на обробці стіни з двох сторін! Ось чому такий блок має спочатку безпрецедентний характер з точки зору обсягів робіт і витрат на обробку.

А для кращого сприйняття витрат на матеріал наведемо для Вас порівняльну фінансову характеристику:

 

Порівняльна фінансова характеристика

Для порівняльного розрахунку прийнятий 1 поверх будинку з зовнішніми розмірами 10х10, висота 3м.вікна 6 шт 2х1,5; вхідні двері 1шт 2х1.
Ціни вказані для Харкова, вартість робіт і матеріалів періодично актуалізується.
Доставки якщо не вказано, не врахована.
Кількість матеріалів вказано без будь-яких запасів.

Комблок-нова технологія термодом №1

Расчет – комблок с гипсовой панелью

Комблок-нова технологія термодом №1

Тепер ви самі бачите, що більш практичний і безпечний матеріал за вартістю практично дорівнює звичайному.

Витративши зовсім трохи більше ви отримуєте:

  • Відсутність пінопласту всередині будинку
  • Правильний пиріг стіни з точки зору теплотехніки
  • Відсутність “стільниковості” бетонного ядра (дійсно суцільний Моноліт)
  • Теплоємність і теплоінерційність стін
  • Регулювання товщини бетонного ядра стіни
  • І ще ряд дрібних ” плюшок”

Варто відзначити ще одну цікаву пропозицію. Ми майже єдині на українському ринку, хто виробляє кутовий блок до розбірних систем незнімної опалубки. Кутовий блок також призначений для зведення стін будівель за технологією «термодом». Складається він з кутовий пенопластовой панелі, двох гіпсових панелей і восьми пластикових перемичок.

На закінчення хотілося б акцентувати вашу увагу на тому, що новий будівельний матеріал Комблок, маючи великий ряд індивідуальних позитивних особливостей, в сумі, за ціною, практично не відрізняється від термоблока. Тому, при будівництві будинку, безумовно, вигідніше використовувати Комблок, переваги якого, як ви вже відзначили, на обличчя. І не забувайте, що нова технологія блоку була розроблена для того, щоб зробити теплим і затишним Ваш будинок, в якому ви зможете себе почувати завжди в комфорті і безпеці!

 

 

 

Ваш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *